Çocuklardan İnciler:))

Mizaha dair...
efdelya
Bizden Biri
İletişim:

Re: Çocuklardan İnciler:))

Mesajgönderen efdelya » 28 Ağu 2008, 19:41

. sinif çocuklarinin "Ask Nedir ?" sorusuna cevaplari

Sedat: Ask bi kizi sevmektir.Kizin huylari ve hareketleri güzelse bu bir a******. Kizin gözleri maviyse o kiza asik olunur.

Tugba: Birini seviyosan o asktir. Ama sonra baskasini seversen o da asktir.

Ismet: güzel olan bi kiza asik olunur.

Sirin: Birine yardim edersen o sana asik olur. Çok sever ve yemege davet eder.

Taylan: Ask uzakta olsa bile olsa sevdigini unutmaz.

Yagmur: Önce tanisirlar. Kiz düzenli besleniyorsa erkek ona asik olur.

Gizem: Birbirlerini begeneirler ve askik olurlar. Ask ve sevgi arasindaki fark: Babani Seversin ama asik olmazsin.

Hamit: Insan sevdiklerine asik olur. Ben Allah'a Atatürk'e ve Ögretmenime asigim. Birine daha asigim ama onu yazmam. Ama o japona benziyor.

Savas: Bir yerde karsilasirlar,tanisirlar. O günden sonra hep arkadas olurlar. Bir yerde yine karsilasirlar. Evine davet eder sonrada evlenirler.

Mucahit: Benim sevdigim bi kiz vardi. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdim. Annesine söyledi, annesi bana kizdi Ama herkez birbirine asik olabilir.

Sevgi: Ask sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

Gizem: Asik olunca erkek kizi okuldan sonra takip eder.

Batuhan: Önce tanisip asik olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kiyilir, kina gecesi yapilir. Sonra da hemen çocuk olur.

Büsra: asik olmak sevgili olmaktirç Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.

Aylin: Asik olanlar hiç ayrilmaz. Bazen ayrilir bazen ayrilmaz. Ayrilirlar ama geri gelmek üzere ayrilirlar.Ayrildiktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatirlar. Iste ask böle bisi.

Senem: Asik olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik deil iki kisiliktir.

Mertcan: Merhaba ben 9 yasindayim. Simdi ask hayatimda deil. Ben askla ugrasmiyorum ama büyüyünce olabilir. Simdi yasim çok küçük. Ama bazi arkadaslarim bu yasta asik oluyorlar. Ben de onlara çekip asik olabilirim.

Ümit: Asik olup evlenirler. Sonra adam eve gidip kadini dövüp yemek yaptirir. Ben asik olursam kizi lokantaya götürürüm

ussa
Yeni Üye

Mesajgönderen ussa » 07 Eyl 2008, 12:08

Küçük bir çocuk, hamile bir kadının karnına dokunarak:

- Ne var sizin karnınızda teyze,

Kadın:

- Çocuğum var evladım, diye cevap verir.

- Sizin çocuğunuz mu?

- Evet

- Onu seviyor musunuz?

- Evet

- Çok mu seviyorsunuz?

- Evet evladım.

- Öyleyse neden yediniz?

ussa
Yeni Üye

Mesajgönderen ussa » 07 Eyl 2008, 12:10

Çocuk, okuldan bir gözü şiş olarak dönünce, annesi telaşlandı :
-Oğlum ne oldu gözüne? Düştün mü yoksa?
-Hayır düşmedim.Arkadaşım Hakan`la dövüştük.Ben de yarın onun gözünü şişireceğim!
Annesi yatıştırmaya çalıştı :
-Sakın ha! Dövüşmek iyi birşey değil.Ben sana yarın pasta çörek vereyim.Arkadaşına da ver, barışın.Güzel güzel oynayın olmaz mı?
-Olur anneciğim, barışırız.
Ertesi gün, çocuk öteki gözü de şişmiş olarak döndü. Annesi merakla sordu:
-Yine ne oldu?
-Arkadaşım yaptı, daha çok pasta, çörek istiyor!

ussa
Yeni Üye

Mesajgönderen ussa » 07 Eyl 2008, 12:14

Kucuk kiz sinifta Fen Bilgisi dersinde birden parmak kaldiriverdi: "Ogretmenim ben bisey sormak istiyorum!!" "Evet seni dinliyoruz..?" "Benim anneannemin bebegi olur mu???" Ogretmen tabi cok sasirmis ama "anneanneler bebek yapmak icin biraz yaslidirlar" diye gülumsemis.. Bizim bidik yine sormus: "Peki annemin bebegi olur mu??" Ogretmen cevaplamis: "Annelerin bebegi olur ama yaslari ilerledikce bebekleri olma ihtimali de azalir" Derken kucuk kiz "Peki ogretmenim.."demis.. "ya benim bebegim olurmu??" Ogretmen gulmus: "Canim senin yasin daha cok kucuk, olur mu oyle sey??" Bunun uzerine arka siralardan erkek cocuklardan biri bagirmis: "BAAAAAK!!! BEN SANA BISEY OLMAZ DEMEMIS MIYDIM".

ussa
Yeni Üye

Mesajgönderen ussa » 10 Eki 2008, 09:46

Resim

ussa
Yeni Üye

Mesajgönderen ussa » 10 Eki 2008, 09:46

Resim

ussa
Yeni Üye