Tatili özleyenler için...

Fotoğrafçılığın incelikleri, dünü, bugünü yarını..

Moderatör: kaptangula

Cevapla
Kullanıcı avatarı
sevgiyagmuru
Yeni Üye
Mesajlar: 72
Kayıt: 12 Eki 2006, 11:09
Konum: Melekler şehrinden...

Tatili özleyenler için...

Mesaj gönderen sevgiyagmuru »

Resim

Tatili özleyenler için...

İFSAK 137. dönem temel fotoğraf semineri proje grubunun "Tatil Anları" isimli sergisi, 13 Ocak'tan itibaren İbrahim Zaman sergi salonunda görülebilir

11 Ocak 2007 Perşembe

Hobilerini geliştirmek amacıyla İFSAK’da biraraya gelen 30 kişilik bir grup, proje yönetmenleri Barış Şimşek önderliğinde, İFSAK 137. Grup olarak bütün yıl çalışarak, gezerek, eğlenerek sürdürdükleri çalışmalarını “Tatil Anları” konsepti ile fotoğrafseverlerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Danışmanlığını Barış Şimşek ve Fatih Aydın'ın yaptığı, 13 Ocak Cumartesi günü açılacak olan “Tatil Anları” isimli sergi, 2 Şubat'a kadar İbrahim Zaman sergi salonunda görülebilecek.

Doktordan, mühendise, mimardan eczacıya, halkla ilişkilerden pazarlamaya kadar farklı alanlarda çalışan, 20 ile 40 yaş arasındaki fotoğraf tutkunlarından oluşan grup, çocukluk aşkları fotoğrafçılığa başlayıp, hobi olarak devam ettirerek, yaşamı daha zevkli hale getirecek bir uğraşı edinmiş. İFSAK 137. Grup, yoğun iş-yaşam tempoları arasında Nisan ayında başladıkları projelerini Ekim ayında sonlandırmış. Çektikleri üç bin kare fotoğrafı eleyerek, sergilenecekleri seçmiş.

Grubun çalışmalarını http://www.ifsak137.net adresinden de takip edilebiliyor.

Fotoğrafçılar: Arzu Ateş, Atakan Öztürk, Aydın Türker, Aylin Özçelik, Can Tepedağ, Devrim Melek Tunç, Elif Atalay, Elif Çiçekli, Fatih Çiftçi, Füsun Korun, Gamze Çimen, Hande Coşkan, Hande Savaşan, Hasan Yavuz, Hikmet Şener, İnanç Özgirgin, Kaan Güler, Nihal Ayhan, Nihan Dağlıkoca, Özden Bingöl, Özge Özal, Pınar Cengizer, Rezzan Akın, Sade Baştuğ, Sami Ayhan, Sedef Gedikli, Selami Yağcı, Selda San, Selim Ak, Semra Erbay, Serpil Tekin, Sevcan Köknaroğlu, Sevim Dabağ, Sibel Taşkan, Şebnem Kürşat, Turgay Ardıç
AsLında §ö¥LedikLerimden çok
§akLadıkLarımda §akLı¥ım..
ve gizLedikLerimde gizLi¥im..
ßu ¥üzden de anLamak için
KonuştukLarımdan çok §ustukLarıma KuLak verin...

Cevapla
Disable

“Fotoğrafçılık” sayfasına dön